Nasze atuty

subpage2_770

Dekarstwo i ciesielstwo, Wrocław? Konstrukcje Pokrycia Dachu Krzysztof Chojnacki!

Oto, z czego wynika wyjątkowa atrakcyjność naszej oferty:

  • WPRAWA – usługi dekarskie we Wrocławiu świadczymy od 20 lat, a przez 4 lata również w Niemczech! Przez ten czas zgromadziliśmy cenne doświadczenia, dzięki którym obecnie jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej złożonym i nietypowym zleceniom dekarskim. Te lata to również setki zadowolonych z naszych usług dekarskich klientów.
  • WIEDZA – doświadczenie w dekarstwie i ciesielstwie i liczba oraz różnorodność realizacji oznaczają bezcenną wiedzę, którą dzielimy się w cenie naszych usług krycia czy naprawy dachu. Dlatego doradzamy w doborze rozwiązań i materiałów, za które możemy ręczyć i których jakość stanowi podstawę naszej gwarancji.
  • KOMPLEKSOWOŚĆ – oferujemy szeroki zakres robót dekarskich, obejmujący m.in. naprawy i krycie dachów, montaż i remonty więźby dachowej, fachowy montaż podbitki dachowej, rynien, rur, okien do poddaszy, murowanie kominów, obróbki dekarskie, rozbudowa i docieplenia poddaszy, czyli wszystko to, co mieści się w słowach ciesielstwo i dekarstwo.
  • WSZYSTKIE KONSTRUKCJE – zajmujemy się naprawą i kryciem dachów płaskich, jednospadowych (jednopołaciowych), dwuspadowych (dwupołaciowych), czterospadowych (kopertowych), wielospadowych, namiotowych, mansardowych, naczółkowych, przyczółkowych, niesymetrycznych.
  • WYSOKA JAKOŚĆ – zlecone prace dekarskie wykonujemy solidnie, precyzyjnie, z dbałością o detale, przy wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia, fachowych umiejętności, specjalistycznych urządzeń i narzędzi oraz wysokiej klasy materiałów o optymalnych parametrach.

Zapraszamy do obejrzenia wybranych realizacji krycia i naprawy dachu.

Podoba się Państwu nasz oferta? Zachęcamy do rezerwacji terminu usługi już dzisiaj!

Ciesielstwo i dekarstwo: krycie, naprawy dachów, Wrocław i okolice

Tel. 793 002 841, 790 825 915